Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.

KONTAKTY

Darkyso.cz
darkyso.cz(a)gmail.com

04. 10. 2017

Tipy na dárky pro muže

Dárek pro muže? Žádná věda!

Vybrat originální dárek pro muže, který ho opravdu potěší, to se někdy může zdát jako pořádný oříšek. K jakékoliv příležitosti se nabízí dostat mužského do kolen jedinečným dárkem, který ho minimálně pobaví. Proto existuje hned několik tipů na dárky pro muže všech věkových kategorií, jak partnera odměnit jen tak nebo jaký dar mu vybrat k narozeninám, Vánocům či k třeba k Valentýnovi.

 

Vtipné dárky pro vtipálky
Má váš muž smysl pro humor? Pak je váš partner skutečnou výhrou a o něco snadnější bude také vybírání jeho dárku. Nabízí se totiž vtipné dárky, kterými ho zaručeně rozesmějete. Výhoda žertovných dárků je ta, že zlehčují atmosféru a vašemu miláčkovi vykouzlí úsměv na tváři, nebo ještě lépe rovnou salvu smíchu. Nabízí se zde různé vtipné hry, doplňky nebo třeba veselý hrnek na ranní kávu.
TIP: Vtipné dárky jsou skvělou volbou také pro vaše přátele.

 

Alkoholové dárky
Klasika, která muže nikdy nezklame. To jsou alkoholové dárky. Ty skvěle pobaví a navíc se hodí nejen do pánského klubu ke všem těm společenským večerům. Bavit se bude zkrátka každý. Vybírejte z různých alkoholových her. Doplnit bar svému muži můžete také například jedinečnými lahvemi na alkohol nebo ho překvapte originálními tvořítky na led ve fantastických tvarech.

TIP: Zábavný alko dárek potěší také na rozlučce se svobodou.

 

Pivní klasika
Máte doma pivního srdcaře? Pivaře můžete odměnit některým z veselých pivních dárků. Pivními dárky můžete udělat radost také bratrovi, tatínkovi či dokonce dědečkovi. Neváhejte a vyberte stylové pivní sklenice nebo třeba grilovací zástěru pro fajnšmekry, kteří navíc rádi hostí své blízké a popíjí pivo u grilu.
TIP: Hledáte maličkost? Kupte originální otvírák!

 

Originální dárky
Pokud si stále nevíte rady, nebojte se, kategorií, ve kterých můžete vyíbrat dárek pro muže k narozeninám či Vánocům, je velká spousta. Bohatý sortiment najdete také pro muže, který pracuje u PC. Praktické doplňky poslouží, ty vtipné pobaví každý den při práci. Je-li váš partner vášnivý řidič, ať už ve volném čase či povoláním, jistě se nezahanbíte ani speciálními dárky pro řidiče. Zahrádkáře zase podpoříte v jeho koníčku koupí jednoho z pěstitelským dárků.

TIP: Nebojte se poradit s přáteli muže, kterého chcete obdarovat, rádi vám poradí.